2018-06-08

Koniec roku szkolnego 2017/18!

Koniec roku to dla naszych Podopiecznych okres uspokojenia, dla nas zaś - czas wytężonej pracy. Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy garść atrakcji!

 


Wszystkich naszych dorosłych Kursantów zapraszamy na Quiz Night, który odbędzie się w naszej siedzibie w Osielsku w piątek, 15 czerwca o godz. 19. Będzie to znakomita okazja do sprawdzenia znajomości języka angielskiego w dużo mniej zobowiązujących okolicznościach niż cotygodniowe zajęcia. Wieczór umilą quizy o języku angielskim i kulturze Wielkiej Brytanii, spotkania z p. Anitą Żytowicz i native speakerami, a także skromne poczęstunki i lampka wina dla niezmotoryzowanych.


Młodzież szkolna rok wytężonej pracy spuentuje - wraz ze swoimi lektorami - wizytą w kinie i pizzerii. Młodsi Słuchacze mogą liczyć na zajęcia umilone gotowaniem, wyjściem na lody oraz różnego rodzaju zabawami. Nasi najmłodsi Podopieczni natomiast, już od kilku tygodni, w pocie czoła, przygotowują ze swoimi lektorami programy artystyczne na zakończenie roku.

 

Mamy świadomość, że bliskość wakacji i słoneczna aura temu nie sprzyjają, ale gorąco (nomen omen) zachęcamy do próby podtrzymania frekwencji ;). Na ostatnich zajęciach wręczymy naszym Kursantom symboliczne certyfikaty, napisane przez lektorów opinie podsumowujące miniony rok nauki oraz skromne upominki.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie! Będziemy zaszczyceni mogąc kontynuować nasze spotkania w podobnym gronie w przyszłym roku szkolnym!