2018-02-26

Nowa filia szkoły

 

Z radością i dumą zapraszamy wszystkich na kursy językowe do nowej filii w Bydgoszczy przy ulicy Modrakowej 57a (Wyżyny)!

Wciąż możliwe są zapisy na zajęcia z j. angielskiego w naszej nowej placówce na ul. Modrakowej (Wyżyny)! Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych (bez żadnych ograniczeń wiekowych)! Dorosłym proponujemy grupy dla początkujących i średniozaawansowanych - zajęcia dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i wtorki późnym popołudniem. 

Większość naszych grup spotyka się na zajęciach dwa razy w tygodniu. Pojedyncze zajęcia trwają godzinę zegarową i są prowadzone przez doświadczonych lektorów przy pomocy m. in. tablic interaktywnych i podręczników.

W każdym momencie roku szkolnego możemy też zaproponować kurs indywidualny – to Państwo decydujecie jak długo będzie on trwał i ile godzin zajęć w tygodniu będzie obejmował.

 

Serdecznie zapraszamy też na zajęcia z j. hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania! W Bydgoszczy prowadzą je wyłącznie native speakerzy (Hiszpania, Kuba, Argentyna).

Uprzejmie informujemy, że języki niemiecki i francuski pojawią się w bydgoskiej ofercie wraz z początkiem przyszłego roku szkolnego!

 

Zajęcia w Bydgoszczy ruszyły wraz z początkiem października ub.r. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie semestru zapewniamy upust cenowy za dotychczas opuszczone zajęcia. Na rabaty mogą też liczyć członkowie najbliższej rodziny naszych obecnych Kursantów.

Jak przystało na nową filię - zapewniamy nowiutkie klasy wraz z nowiutkim umeblowaniem i nowiutką infrastrukturą dydaktyczną.

Zapraszamy chętnych z całego miasta - u nas nie stracisz czasu i nerwów na szukanie miejsca parkingowego - zapewniamy duży, ogrodzony i bezpieczny parking na terenie szkoły!

 

Bogata oferta kursów, tłumaczenia przysięgłe.

Wszystkie informacje pod nr tel 577 500 445 oraz 601 942 720.

                                 

                                                    Tell me and I forget, teach me and I may remember, involve me and I learn