2021-08-25

Nowy Rok Szkolny 2021/2022

Witamy Was w progach Szkoły Anity Żytowicz, z jeszcze ciekawszą ofertą, bogatszą o nowoczesne technologie. Zabierzemy naszych kursantów w świat pełen tajemnic i zagadek, które rozwiązywać będą musieli wykorzystując nabyte umiejętności językowe, wyłącznie dzięki pracy zespołowej. Oferta ERL (Escape Room Learning) jest nowością na skalę kraju, opracowywaną na podstawie autorskiego pomysłu Anity Żytowicz i włączona zostanie w zajęcia grupowe (wyłącznie stacjonarne) wyłącznie w naszej szkole już w tym roku szkolnym.
 
Tradycyjnie, na wszystkich naszych standardowych kursach gwarantujemy pracę z podręcznikami interaktywnymi, które, dzięki specjalnemu kodowi wystarczy zainstalować na własnym sprzęcie w domu i dodatkowo utrwalać poznany materiał, wykorzystując gry, quizy i inne techniki dostępne w wersji elektronicznej.
 
W roku szkolnym 2021/2022 proponujemy Państwu:
 
- zajęcia indywidualne oraz grupowe stacjonarne z wykorzystaniem autorskiego programu ERL.
- kursy egzaminacyjne FCE, CAE,
- kurs maturalny zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym
- kurs dla uczniów przygotowujących się do egzaminu 8-klasisty.
-zajęcia online jako opcję alternatywną do zajęć stacjonarnych.
Zapraszamy do Szkoły Anity Żytowicz już od 1 września 2021 roku.
 
Zapisy odbywać się będą w Bydgoszczy, przy ulicy Modrakowej 57a oraz w Osielsku, przy ul. Blacharskiej 2A w godzinach od 14 do 18:00
 
Szczegółowe informacje dostępne są drogą telefoniczną pod znanymi Państwu numerami (Bydgoszcz 577-500-445, Osielsko 607-955-441).
 
Zapisy w godzinach dopołudniowych również są możliwe po wcześniejszym ustaleniu!