2021-01-05

Świąteczna Akcja Charytatywna 2020

W tym roku finał naszej Akcji Charytatywnej w nieco odmiennej formie. Nie mogliśmy zaprosić dzieci z Placówki Opiekuńczej przy ul. Stolarskiej do naszej Szkoły na wspólne zabawy, ale wiele radości sprawiło nam przekazanie wszystkich prezentów i darów, jakie przynieśli do nas ludzie o wielkich sercach. ????
To naprawdę cudowne, że możemy na Was liczyć i spełniły się dziecięce marzenia.????????????????????
Chcielibyśmy serdecznie wyściskać każdego z Was, ale cóż????? Niemniej pragniemy wyróżnić Panią Dyrektor z Akademii Malucha u Tomcia Palucha przy ul. WYZWOLENIA 44 w Fordonie, która zorganizwała zbiórkę pieniędzy, a następnie za pozyskane fundusze sfinansowała zakup produktów na warsztaty kulinarne dla dzieci z Placówki, rozmaitych artykułów i co najważniejszego wejściówek do Family Parku ????‍♀️????‍♂️ Panią Magdalenę Twarużek z UKW????, Małgorzatę Bogutę ????, Agnieszkę Banach-Dalke ???? oraz Firmę Importaco ????????????
Za rok znowu będziemy organizować Świateczną Akcje Charytatywną i i mamy nadzieję zaprosić dzieci do naszej Szkoły na wspólne świętowanie. Do zobaczenia za rok!
Dziękujemy jeszcze raz za udział w naszej Akcji ????????????????