2018-08-01

Zapisy na nowy rok szkolny już od 3 września!

 

Zajęcia w Szkole Anity Żytowicz ruszają w poniedziałek,

24 września!

 

Na zapisy zapraszamy od 3 września!

 
Osielsko - tel.: 607 955 441
Bydgoszcz - tel.: 577 500 445

 

 

Proponujemy zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania i wszystkich grup wiekowych. 
Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach (4-8 osób), jak i indywidualnie.

 

 

 

 

CO WYBRAĆ? ZAJĘCIA GRUPOWE CZY INDYWIDUALNE?

 

 
Kursy grupowe są znakomitą opcją dla wszystkich tych, którzy chcą uczyć się systematycznie, w miłym towarzystwie rówieśników oraz w atrakcyjnej cenie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, po jednej godzinie zegarowej każde. Wszystkie osoby w grupie są na tym samym lub na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania, co bardzo pozytywnie wpływa na tempo przyswajania materiału oraz motywuje grupę do systematycznej pracy.
Szczególny nacisk kładziemy na naukę skutecznej komunikacji. Zajęcia prowadzone są w języku obcym, co sprzyja utrwalaniu słownictwa i zasad gramatyki, nasi Kursanci zaś nabierają pewności i biegłości w posługiwaniu się językiem obcym.

 

 

Zajęcia indywidualne są dostosowane do możliwości, oczekiwań, preferencji oraz celów Słuchacza. Mogą się one odbywać z wykorzystaniem podręcznika lub innych pomocy naukowych, mogą mieć też charakter spontanicznych, luźnych rozmów, które znacznie
podniosą komunikacyjne kompetencje Kursanta. Nauka języka obcego w takiej formie przynosi najszybsze efekty i sprawdza się nawet w przypadku najbardziej wymagających osób.

 

 

Naszą kadrę nauczycielską tworzą nie tylko polscy lektorzy, ale i native speakerzy. Dzięki ich obecności nasi Kursanci oswajają się z różnymi akcentami i skutecznie przełamują wszelkie bariery komunikacyjne. Wszyscy nasi nauczyciele są bardzo starannie wyselekcjonowani, a w przypadku polskojęzycznych lektorów języka angielskiego w zdecydowanej większości rekrutują się oni spośród najzdolniejszych byłych studentów Anity Żytowicz.
Wszyscy nasi lektorzy mają wiele lat doświadczeń w nauczaniu. Są oni również objęci stałym nadzorem metodycznym - niebagatelne znaczenie w tej materii ma ogromne, 22-letnie doświadczenie zawodowe Anity Żytowicz. Wciąż podnosimy też kwalifikacje naszej kadry pedagogicznej i staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami edukacyjnymi.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!