2020-03-13

Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Rządu RP dotyczącą zagrożenia, które obecnie stanowi koronawirus, wywołujący chorobę COVID-19 zmuszeni jesteśmy odwołać zajęcia grupowe prowadzone w Szkole Anity Żytowicz oraz jej oddziałach do odwołania. Zajęcia indywidualne online odbywać się będą według życzeń słuchaczy.

W najbliższym czasie rozpoczniemy nauczanie online dla dotychczasowych grup. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania materiałów do pracy metodą e-learningową oraz szkolenia naszych lektorów. Staramy się pokonać wszelkie trudności związane nie tylko z modyfikacją naszych zajęć, ale również związanych z technologią informatyczną i sprzętem. Zdajemy sobie sprawę, że pośpiech może być przyczyną błędów, ale robimy co w naszej mocy, abyscie Państwo zachowali ciągłość nauki i mieli satysfakcję z przeprowadzonych zajęć. Wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Wkrótce otrzymacie Państwo od nas linki do zajęć online z poszczególnymi lektorami. Zajęcia będą prowadzone wg wcześniejszego, tygodniowego planu, ale w zmieninych godzinach. Musimy wziąć bowiem pod uwagę, że większość rodziców pracuje również zdalnie, dostępność do komputera, a wkrótce szkolne zajęcia online. Trzymamy kciuki, że wszystko z czasem ułoży się i nasze zajęcia będą odbywały się płynnie i bez przeszkód.

Dziękuję bardzo za zaufanie i dotychczasową współpracę!

Z poważaniem,

Szkoła Anity Żytowicz