Kursy

Kursy dla dorosłych

W trosce o Państwa komfort grupy dobierane są z ogromną starannością, tak aby spełnić Państwa oczekiwania, a jednocześnie w krótkim czasie rozwinąć kompetencje językowe. Zajęcia prowadzone są innowacyjnie, zgoła inaczej niż te proponowane przez tradycyjne szkoły językowe. Mówienie to nasz priorytet! Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w wielu grach językowych, zajęciach typu „hands-on”, dyskusjach i odgrywaniu ról.

Kursy dla młodzieży

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku obcym, z wykorzystaniem gier komunikacyjnych i licznych nowatorskich materiałów dydaktycznych. Młodzież jest grupą ogromnie wymagającą, dlatego gwarantujemy im nie tylko skuteczne przygotowanie do egzaminów, ale i nabranie pewności i swobody w mówieniu. W tej grupie lektorzy są wyjątkowo wymagający. Egzamin 8klasisty i Matura 2024 ze Szkołą Anity Żytowicz to łatwizna! :-)

Kursy dla klas 5-6 i 7-8

Proponujemy program, dzięki któremu rozwiną swoje umiejętności komunikacyjne, nabiorą śmiałości w mówieniu i z łatwością zdadzą egzamin ósmoklasisty oraz wszelkie testy kwalifikacyjne z języka obcego. Wszystkie zajęcia prowadzone są w obcym języku. Zabawa i gry komunikacyjne to część wszystkich naszych zajęć!

Clever Kids - Kursy dla Najmłodszych

Dla dzieci 6-letnich oraz uczniów klas 1-4 przygotowaliśmy ofertę specjalną bardzo intensywnego kursu 3x60min tygodniowo, prowadzonego w języku angielskim. Nasi najmłodsi kursanci osłuchają się i nabiorą swobody w mówieniu przede wszystkim dzięki licznym zabawom i zajęciom interaktywnym, gwarantującym zbliżone do naturalnego przyswajanie języka.

Dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Osielsku, (klasy 1-3) będą przyprowadzane na zajęcia do naszej szkoły i odprowadzane z powrotem do świetlicy. Godziny zajęć postaramy się dostosować do planu lekcji tak, aby kurs odbywał się bezpośrednio po, lub tuż przed lekcjami szkolnymi.