O nas

Dlaczego MY?

Nie jesteśmy siecią ogólnopolską, lecz szkołą utworzoną przez Anitę Żytowicz, w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie metodyczne i sprawdzone, innowacyjne metody nauczania. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są na bazie programu autorskiego przygotowanego przez Anitę Żytowicz, a współpracujący z nią lektorzy dobierani są z ogromną starannością . Uczymy skutecznej komunikacji! Naszym priorytetem jest Słuchacz.

Szkoła Anity Żytowicz proponuje Państwu zajęcia „szyte na miarę”: od kursów dla 3-latków, dzieci szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, po najbardziej wymagających dorosłych. Przygotowujemy do wszystkich egzaminów MEN oraz egzaminów międzynarodowych np. PET, KET, FCE, CAE, BEC, TOFEL. Nasza oferta zawiera język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i polski dla obcokrajowców.

Gwarantujemy Państwu zajęcia w ciepłej, domowej atmosferze, w małych grupach, z wykorzystaniem tablic interaktywnych i nowatorskich metod (Projekt "Escape Room Learning"). W naszej szkole zajęcia prowadzą lektorzy polscy i native speakerzy. Część grup ma zajęcia prowadzone metodą dualną gdzie kurs prowadzony jest przez native speakera i Anitę Żytowicz. Proponujemy też zajęcia indywidualne i w parach.