JęzykiKursy

Angielski

Angielski

Proponujemy zajęcia dla wszystkich poziomów zaawansowania i wszystkich grup wiekowych. Ćwiczenia prowadzone są zarówno w grupach (4-8 osób), jak i indywidualnieZajęcia w większości grup odbywają się dwa razy w tygodniu, trwają godzinę zegarową każde i prowadzone są zarówno przez native speakerów, jak i polskich lektorów. Wszyscy nasi nauczyciele są bardzo starannie wyselekcjonowani, a w przypadku polskojęzycznych lektorów języka angielskiego w zdecydowanej większości rekrutują się oni spośród najzdolniejszych byłych studentów Anity Żytowicz. 
Przygotowujemy do egzaminów: FCE, CAE, KET, PET, TOEFL, egzaminów maturalnych, matury międzynarodowej IB, egzaminu 8-klasisty.

Dostępne:

warsztaty, szkolenia, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia symultaniczne

Lektorzy:

Język polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców

Polska to bez wątpienia piękny kraj z ciekawą historią i wieloma perspektywami. Nic dziwnego, że ludzie z całego świata osiedlają się tu na jakiś czas lub na stałe. Studenci z zagranicy też coraz częściej wybierają polskie uczelnie, a nasz rynek pracy cieszy się zainteresowaniem nie tylko przybyszów z Ukrainy, ale również z innych części Świata.

Wychodząc na przeciw potrzebom nauki naszego trudnego dla obcokrajowców języka polskiego, zapraszamy na kursy grupowe lub indywidualne, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy firmy zatrudniające pracowników np z Ukrainy, do organizacji kursów w ich siedzibie lub w placówce naszej Szkoły w Bydgoszczy lub Osielsku.

Dostępne:

kursy,nauka,tłumaczenia

Lektorzy:

Hiszpański

Hiszpański

Pod względem liczby użytkowników posługujących się hiszpańskim jako językiem ojczystym, ustępuje on miejsca jedynie językowi chińskiemu (dane wg Ethnologue, 2017). Również w naszej szkole systematycznie rośnie jego popularność. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom zapewniamy bogatą kadrę native speakerów (Hiszpania, Kuba, Meksyk, Argentyna). Dominują zajęcia indywidualne, ale w przypadku zainteresowania w każdej chwili możemy zaproponować utworzenie grupy. Na zajęcia zapraszamy zarówno do Osielska, jak i Bydgoszczy!

Dostępne:

warsztaty, szkolenia, tłumaczenia przysięgłe

Lektorzy:

Niemiecki

Niemiecki

Drugi najchętniej studiowany język obcy w Polsce i zarazem drugi najpopularniejszy język w Unii Europejskiej.

Przygotowujemy do egzaminów Goethe, TELC i wszystkich egzaminów szkolnych na każdym poziomie zaawansowania. Obecnie zajęcia grupowe i indywidualne prowadzimy w Osielsku. Na zajęcia z niemieckiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy od września br.

Dostępne:

warsztaty, szkolenia, tłumaczenia przysięgłe

Francuski

Francuski

Język urzędowy w niemal pięćdziesięciu krajach i tradycyjnie uważany za język salonów, dyplomacji, artystów i inteligencji.

Zajęcia grupowe i indywidualne z francuskiego odbywają się regularnie zarówno w Osielsku, jak i Bydgoszczy. Na zapisy serdecznie zapraszamy od września br. w obu naszych placówkach.

Dostępne:

warsztaty, szkolenia, tłumaczenia przysięgłe

Rosyjski

Rosyjski

Najpopularniejszy język Europy pod względem liczby użytkowników, a jego znajomość jest coraz częściej pożądana na rynku pracy. Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne w Osielsku i Bydgoszczy na każdym poziomie zainteresowania.

Dostępne:

warsztaty, szkolenia, tłumaczenia przysięgłe

Lektorzy:

Patrycja Małkowska

Patrycja Małkowska

Patrycja Małkowska ukończyła Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, kursy: język angielski w biznesie z wynikiem bardzo dobrym, kurs translatorski mLingua.

Pracowała w przedszkolu, w Domu Edukacyjno-Kulturalnym i Centrum Języków Obcych. Obecnie lektor w Szkole Anity Żytowicz.

Nie boi się żadych wyzwań zawodowych, prowadzi zajęcia zarówno w grupach dziecięcych,młodzieżowych, dla dorosłych oraz w firmach (Importaco), zawsze uśmiechnieta, zaraża entuzjazmem do nauki, a oprócz tego wymagająca i konsekwentna.

Prywatnie mama 4letniej córki, w wolnych chwilach (o ile takie są ;-) ) gra w tenisa i czyta książki.